Nelegální hra

Vážení čtenáři a hráči, jste-li vlastníky nelegální verze hry, nečekejte od nás vyřešení vašich problémů s hrou. 
Nevíme, jak se taková hra chová, nemáme s ní zkušenosti.
Projděte si naše články a vyzkoušejte, zda vám pomohou problém odstranit. Pokud ne, je zbytečné nás zahrnovat dotazy, proč to či ono nefunguje, když u jiného ano apod., protože my nevíme, proč tomu tak je.

Současně vás žádáme, pokud se přeci jen budete ptát, abyste do svého dotazu uvedli, že nemáte originální hru.
Neznamená to, že vám neodpovíme. Poskytneme vám potřebný odkaz na náš článek, který by mohl váš problém vyřešit, ale nebudeme zbytečně ztrácet hodiny tím, že se budeme snažit zjistit, proč vám něco podle našeho článku nefunguje, když to ani zjistit nemůžeme, protože problém spočívá v tom, že hra není originální.

Děkujeme.

****


Edit: Sonia

KOMENTÁŘE U TOHOTO ČLÁNKU NEJSOU POVOLENY

To, že neradíme lidem se "staženou" hrou má prostý důvod. Náš blog nám dal dost práce, není jednoduché dělat návody, radit lidem a to v našem volném čase. Hra je náš koníček.

Opravdu nechceme přijít o dlouholetou práci, kdybychom radily pirátům. A upřímně ani jim radit nechceme. Navíc my to opravdu nevíme, když máme hru koupenou, nemáme důvod se zajímat o pirátské verze hry.

Opravdu mě velmi mrzí, že tohle lidi nechápou a ještě nás tady osočují, viz komentáře u tohoto článku.Komentáře

 1. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem je možné vyhodit návštěvu z domu. Uspořádala jsem večírek, ale pozvaní Simíci se nemají další celý den k odchodu, vetřeli se i do postele a stále tu vegetí. Chybí tu jakákoliv možnost typu "požádat o odchod". Musela jsem s nimi tedy cestovat a potom se sama vrátit domů Existuje jiný způsob? Děkuji za odpověď!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je řešení: http://sims4.crinrict.com/en/2014/12/visitors-wont-leave/

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Nemáš zač :)
   Můžeš se podívat na náš článek.
   http://arsepo4.blogspot.cz/2014/12/nezvani-hoste.html

   Smazat
 3. Zdravím, mám cracknutou hru připravenou k instalaci. Spouští se mi to přes průvodce stahování. Není to nebezpečné (tj. neprovalí se to nějak, že je to nelegálně)?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyto problémy neřešíme. Hru máme koupenou. Vůbec netušíme, co dělá pirátská hra a ani nás to nezajímá, nebudeme tyto problémy řešit!

   Naše návody jsou o hře jak ji hrát.

   Nejsme technická podpora. Pokud je zde nějaký návod technického rázu, jsou to rady právě od technické podpory.

   Smazat
 4. Tak jsem to stáhla, spustí se to, jenže mi to píše, že nemám dobrou grafickou kartu. Tak mě zajímá, může se tohle stát i u legální hry? A jde ta legální přes notebook stejně špatně, jak trojka?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec netušíme jak se chová pirátská hra.

   Systémové požadavky pro The Sims 4 jsou zde: http://arsepo4.blogspot.cz/2014/07/systemove-pozadavky-pro-ts-4.html

   Smazat
 5. ahoj prosim poradi někdo jak mam stahnout bazeny do hry hru mam stazenou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, pokud myslíš již nějaký hotový pozemek s bazénem, tak ze stránek některého z hráčů, který takový pozemek má. Soubory k tomuto pozemku se vkládají do složky Tray a pozemek potom najdeš normálně v knihovně.
   Pokud Ti jde o nástroj bazén, aby jsi je mohl sám stavět, tak to Ti neporadíme, protože to nevíme. Bazén byl součástí bezplatné aktualizace hry.

   Smazat
 6. Sonio Newak, ty píšeš docela hnusně : Vůbec netušíme, co dělá pirátská hra a ani nás to nezajímá, nebudeme tyto problémy řešit! A : Vůbec netušíme jak se chová pirátská hra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co po mně chceš? Mám ještě gratulovat tomu, kdo si hru ukradne? To snad nemyslíš vážně?!

   Smazat
  2. Milý anonyme, přečti si raději článek, pod kterým přistál tvůj zcela zcestný komentář a laskavě nekritizuj lidi, kteří již několik let ve svém volném čase zcela nezištně pomáhají v Sims komunitě.

   Smazat
  3. Ne každý si může dovolit kupovat originál hry spolu s dodatky. Navíc si uvědomte, milé dámy, nakolik dohromady výjde celá hra, se všemi dodatky. Pokud nejste z dobře situované rodiny, tak si to nemůžete dovolit. Takže napřed, než někoho budete osočovat ze zlodějiny, si uvědomte lidskou stránku věci a potom tu materiální. A navíc, povyšovat se nad jinými lidmi, jen proto, že píšete články o TS, je směšné a hrubé.

   Smazat
  4. To je zvrácená logika. Já taky například nemám na Photoshop a nejdu ho ukrást, a místo toho využívám freeware Paint.net a Gimp.

   Nepodporujeme nelegální hru, a v případě, že se vám to nelíbí, obraťte se na jiné stránky.

   Nejsme oficiální technická podpora a nikdy jsme se tak netvářily.

   Tento blog máme jako svůj koníček, kterému se věnujeme ve svém volném čase. Náš blog, naše pravidla a opakuji znovu, pokud se vám to nelíbí, obraťte se na jinou stránku.

   Není naší povinností pomáhat všem a ani to není v našich silách.

   Smazat
  5. Milý ANONYME, nikdo se na nikoho nepovyšuje a nikoho ze zlodějen neosočuje. Stačí si pořádně přečíst článek, pod který jsi napsal/a komentář, než naopak Ty začneš osočovat nás. Z článku je myslím více než zřejmé, že se snažíme odpovědět v rámci možností naprosto všem. Naše návody týkající se hry samotné jsou určeny celé veřejnosti. Rady týkající se přímo nelegálního stáhnutí hry a věcí s tím spojeným neposkytujeme a poskytovat nebudeme, protože pirátství skutečně nepodporujeme. Krást se nemá a to v žádné podobě. Tento názor není povyšováním se nad jinými, je to morální zásada, kterou nám alespoň naši rodiče a prarodiče od dětství vštěpovali a rozhodně mi nepřijde, že by to bylo směšné či dokonce hrubé.

   Smazat
  6. ale stáhnout si film je v pořádku... :D

   Smazat
  7. Tento článek není námět k diskuzi. Je to oznámení našeho týmu, tudíž již nebudeme reagovat na komentáře s tímto článkem polemizující.

   Smazat
 7. Nevím kde to najít, ale můžu se zeptat jestli jde prestehovat jen jednoho simika z rodiny aniž bych musela chodit do upravy svetu atd. (mám také neoriginální hru). Budu ráda když odpovíte
  protože se na to snažím přijít už celkem dlouho, ale nikde žádný članek nebo tak neco neni.
  Předem dik. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Návod na přestěhování simíka je zde a je přes úpravu světů: http://arsepo4.blogspot.cz/2014/09/slucovani-rozdelovani-domacnosti.html

   Pokud hledáš jiný způsob, možná existuje nějaký mod, ale my žádný neznáme.

   Smazat
  2. moc díky, je to škoda, protože mám celkem pomalý počítač a když se načítá ta ůprava světů atd. trvá to celkem dlouho. :/ Ale Nevadí :)

   Smazat
 8. Ahoj mám hru staženou z uložto a nejde mi aktualizovat. Vím, že se o takovéhle typy nezajímáte, ale chtěla bych pomoct. Díky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máme hru koupenou a proto se tím nezabýváme. Nám hra funguje bez problémů. Doporučuji ti hru koupit.

   Smazat
 9. Ahoj. Jde nějak zařídit, aby měl každý simík svou postel? Protože mi spí pokaždé jinde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, když klikneš na postel, je k dispozici volba Zabrat.

   Smazat
 10. Ahoj. Prosím dá se nejak vymazat domácnost s kterou už nehraji?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. V úpravě světů klikni na dům s domácností. V pravém dolním rohu klikni na tři tečky a vyber volbu upravit domácnost. V nově otevřeném okně s domácností klikni vpravo dole na ikonu koše.

   Smazat
 11. Kdyby se hry neměli krást jak tady tomu říkáte(já tomu říkám stáhnout chytře zadarmo)tak by je nikdo nedával na internet ke stažení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Založ si blog a raď lidem. Podporuj pirátění a schválně jak ti ten blog dlouho vydrží :)))

   Smazat
  2. Však až Ti jednou zaměstnavatel nezaplatí výplatu, bude jenom chytrý, že si pořídil pracovní sílu, co dělá zadarmo...

   Smazat
 12. Dobrý den. Mám stáhlou hru i s dodatky plnou verzi, ale nevím kde dodatky najdu k používání. V nabídce napr. nábytku a pod. nejsou věci z dodatku. Děkuju.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, ve "stáhlé" hře nevíme jak to funguje.

   Smazat
 13. Dobrý den mohly byste mi poradit jak aktualizovat staženou hru, případně mě odkázat na nějaké stránky s vysvětlujícím obsah... Děkuji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer, my aktualizujeme v Originu.

   To, že neradíme lidem se "staženou" hrou má prostý důvod. Náš blog nám dal dost práce, není jednoduché dělat návody, radit lidem a to v našem volném čase. Hra je náš koníček.

   Opravdu nechceme přijít o dlouholetou práci, kdybychom radily pirátům. A upřímně ani jim radit nechceme. Navíc my to opravdu nevíme, když máme hru koupenou, nemáme důvod se zajímat o pirátské verze hry.

   Opravdu mě velmi mrzí, že tohle lidi nechápou a ještě nás tady osočují, viz komentáře u tohoto článku.

   Nezlobte se, ale opravdu vám nepomůžeme.

   Smazat